У 2025 році врожай зернових у Тунісі прогнозують на рівні 1,8 млн тонн

Врожай зернових у Тунісі зросте на 64% і досягне 1,8 млн тонн у 2025 році

Міністр сільського господарства Тунісу Еззедін Бен Шейх заявив, що у 2025 році в країні очікується суттєве зростання врожаю зернових культур. Згідно з його прогнозами, загальний обсяг збору зерна складе близько 1,8 млн тонн.

Про це розповідає UBB

Суттєве збільшення врожайності

Прогнозований врожай на 64% перевищує минулорічні показники. Такий ріст є результатом сприятливих погодних умов, впровадження сучасних агротехнологій і підвищення ефективності сільськогосподарських робіт у країні.

«У 2025 році врожай зернових у країні прогнозується на рівні 1,8 млн тонн, що на 64% більше, ніж у попередньому сезоні», – повідомив Еззедін Бен Шейх.

Вплив на аграрний сектор Тунісу

Очікується, що зростання врожаю позитивно вплине на аграрний сектор Тунісу, забезпечивши стабільність внутрішнього ринку продовольства та зменшення імпортної залежності. Збільшення обсягів виробництва зернових також відкриває нові можливості для експорту та підвищення економічної стійкості країни.