В Одеській області збудують новий логістичний хаб для добрив

На Одещині за участі іноземних партнерів збудують новий логістичний хаб для добрив.

Нове будівництво на Одещині

В Одеській області компанія Global Ocean Link побудує новий спеціалізований логістичний хаб для обробки, фасування та зберігання мінеральних добрив. Загальна площа хабу складе 6 000 квадратних метрів, а його потужність дозволить одночасно зберігати до 30 000 тонн продукції. Протягом трьох років планується збільшити ємність зберігання до 100 000 тонн.

Про це розповідає UBB

Співпраця з міжнародними партнерами

Перший етап реалізації проєкту передбачає організацію приймання, фасування та логістичної обробки добрив до травня 2026 року. У подальших планах – розширення до повноцінного виробничого майданчика. Хаб буде розташований за 20 кілометрів від Одеси, поблизу Київської траси, що забезпечить зручний доступ до основних морських портів регіону.

Проєкт реалізується в партнерстві з міжнародною компанією Timac Agro, яка входить до французької групи Groupe Roullier. В Україні її дочірня компанія Timac Agro Ukraine займається постачанням добрив та біостимуляторів для рослин.

“Імпорт і подальше доопрацювання мінеральних добрив – одна з ключових ніш зростання української економіки. Вона підсилює продовольчу безпеку країни та мінімізує вплив агресора на наш агросектор”, – зазначають в Global Ocean Link.