Уряд Індії планує ввести нове структуроване захисне мито на імпорт сталі в розмірі 11–12%. За інформацією SteelOrbis, це рішення передбачає, що мито буде стягуватися протягом трьох років, і щорічно знижуватиметься на 1%.
Про це розповідає UBB
У квітні 2025 року Індія вже запровадила тимчасове захисне мито у розмірі 12% на імпорт певних сталевих виробів, щоб захистити внутрішній ринок від дешевих постачань, в основному з Китаю. Це мито діяло протягом 200 днів і завершилося на початку листопада.
У серпні Генеральний директорат з питань торговельного захисту (GDTR) рекомендував введення трирічного захисного мита на імпорт сталі у розмірі 12%. Введення тимчасового мита, за даними MyMetalogic, суттєво вплинуло на імпорт: у першому півріччі фінансового року 2025/2026 (квітень-вересень) імпорт прокату скоротився на 38,7% у річному обчисленні, до 3,04 млн тонн.
Підтримку продовження мита висловлюють індійські виробники сталі, тоді як основні споживачі металопродукції, такі як машинобудування та будівництво, висловлюють занепокоєння щодо можливого зростання виробничих витрат і впливу на конкурентоспроможність.