Плани щодо будівництва та зміст нового ТРЦ
У Львові в 2024 році розпочнеться будівництво п’ятиповерхового торгово-розважального центру Infiniti Plaza, відкриття якого заплановане на перше півріччя 2028 року. ТРЦ займатиме перші три поверхи під магазини відомих брендів, кафе та ресторани, а також кінотеатр і дитячий розважальний центр. Четвертий та п’ятий поверхи будуть відведені під освітній хаб, медіатеку та коворкінги. У проєкті також передбачено створення дворівневого підземного паркінгу на 340 автомобілів.
Про це розповідає UBB
Аналіз ринку торгової нерухомості
Експерти зазначають, що незважаючи на війну, ринок торгової нерухомості в Україні поступово відновлюється. За прогнозами, орендні ставки та рівень вакантності у 2025 році залишаться на рівні 2024 року. Хоча ринок ще не досяг довоєнних показників, деякі торгові центри вже вийшли на рівень 2021 року, а деякі навіть 2019-го. Цього року в Україні відкриється 11 нових ТЦ, що є показником, якого не було з 2014 року. Якщо темпи будівництва збережуться, то до 2026-2027 років ринок досягне рівня 2008-2009 років.
«Торговельна нерухомість продовжує адаптуватися до нових умов», – вважають експерти.
Крім того, український бренд одягу “Авіація Галичини” нещодавно відкрив свій перший магазин за кордоном у Лондоні (Великобританія). Компанія, яка функціонує вже 10 років, має чотири виробництва.