МБРР надає Україні $190 млн для ремонту доріг та модернізації інфраструктури

МБРР виділив Україні $190 млн на ремонт доріг

Україна отримала позику у розмірі $190 млн від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) в рамках Цільового фонду з надання необхідної кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine), що підтримується урядом Японії.

Про це розповідає UBB

Отримані кошти будуть використані для модернізації інфраструктури, відновлення мостів, удосконалення транспортної системи та розвитку дорожньої галузі.

Проект DRIVE: збереження та розвиток національної мережі доріг

Проект DRIVE передбачає збереження національної мережі доріг, включаючи проектування, виконання та нагляд за будівельними роботами, спрямованими на підтримку в належному стані окремих ділянок національних доріг, а також капітальний ремонт мостів.

Крім того, DRIVE включає реформу національних автомобільних доріг та автомобільного транспорту, періодичний догляд за мережею доріг державного значення, а також технічну допомогу та управління проектами у сфері підтримки національної дорожньої мережі та транспортного сектору.

Очікувані результати та переваги

Міністр фінансів Сергій Марченко висловив впевненість, що отримані кошти сприятимуть стабільності державного бюджету та забезпечать функціонування критичної транспортної інфраструктури. Очікується, що реалізація проекту підвищить стійкість дорожньої мережі, що є важливим елементом економічного відновлення та безпечного сполучення у постраждалих від бойових дій регіонах.