Компанія “ТК-Домашній текстиль” з групи “Текстиль-Контакт” запустила нову лінію для виробництва в’язаних виробів, зокрема пледів, светрів, шапок, шарфів та дитячих наборів. Інвестиції у цей проєкт склали 400 000 доларів, а потужність нової лінії становить до 3 000 виробів на місяць. Спершу будівництво здійснювалося спільно з USAID, проте після ліквідації агенції компанія сама профінансувала проєкт, залучивши кредит за державною програмою “5-7-9”.
Про це розповідає UBB
За словами представників компанії, це дозволило зберегти темпи виробництва навіть під час військових дій. Крім цього, “Текстиль-Контакт” продовжує розширювати виробничу базу та в 2025 році запустила нове виробництво синтепону потужністю 300 кг на годину, а також лінії цифрового друку й ламінації тканин.
Агросектор та автоматизація
Одночасно на території Вінницької області збудували автоматизований елеваторний комплекс для переробки сої та виробництва комбікормів. Серед ключового обладнання — чотири силоси для зберігання соєвого та соняшникового шротів. Великий силос для зберігання висушеної сої обладнаний системою плавного вивантаження, що дозволяє зберегти якість зерна для подальшого виробництва олії. Також у комплекс входять два силоси добового запасу по 500 тонн і три основні силоси з зберіганням по 5 000 тонн кожен. Це сприяє підвищенню ефективності та автоматизації аграрного сектору в регіоні.
“Інвестиції в нові виробничі та аграрні проєкти свідчать про прагнення українського бізнесу зміцнювати економіку навіть у часи викликів”, – зазначають експерти.