Компанія UnitedHealth Group уклала угоду про продаж свого останнього активу в Південній Америці — компанії Banmedica — бразильській інвестиційній групі Patria Investments за $1 мільярд. Про це повідомили два обізнані джерела в неділю.
Про це розповідає UBB
Фінальну угоду було підписано в суботу, а офіційне оголошення очікується в понеділок. Джерела, які надали цю інформацію, побажали залишитися анонімними через конфіденційний характер переговорів.
UnitedHealth намагається вийти з ринку Латинської Америки з 2022 року і раніше вже реалізувала свої активи в Бразилії та Перу.
Обговорення продажу Banmedica, що працює в Колумбії та Чилі, тривало майже рік.
Представники Patria і UnitedHealth не надали коментарів щодо угоди в неділю. Станом на червень, після виходу з Перу, Banmedica обслуговувала 1,7 мільйона клієнтів медичного страхування, мала сім лікарень і 47 медичних центрів.
Вихід з регіону усуває ще один фактор, який відволікав компанію від програми відновлення, реалізованої гендиректором Стівеном Хемслі. У жовтні UnitedHealth підвищила свій річний прогноз прибутку і заявила про намір повернутися до зростання у 2026 році з подальшим прискоренням у 2027-му.
Стівен Хемслі повернувся на посаду гендиректора у травні, раніше він очолював компанію з 2006 до 2017 року, і нині працює над відновленням довіри інвесторів і клієнтів після складного періоду, який включав вбивство одного з топ-менеджерів, несподіване зростання медичних витрат і федеральне розслідування.
Його повернення стало частиною управлінської перебудови після першого за понад десятиліття квартального збитку, зафіксованого у квітні.
Протягом минулого року UnitedHealth зазнала збитків у розмірі $8,3 мільярда, пов’язаних із продажем своїх південноамериканських підрозділів: $7,1 мільярда — через вихід з Бразилії та $1,2 мільярда — по Banmedica.