В Україні тривають відключення електроенергії через атаки росії

В Уряді зробили заяви щодо відключень світла

Ситуація з енергопостачанням у кількох областях України залишається складною. Вночі 5 жовтня російські війська завдали нових ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури, внаслідок яких було пошкоджено обладнання АТ “Запоріжжяобленерго”. Це призвело до тривалих відключень електроенергії для жителів Запоріжжя та навколишніх районів.

Про це розповідає UBB

За інформацією Міністерства енергетики України, особливо важка ситуація спостерігається у Сумській та Чернігівській областях.

“Ворог знову атакував Чернігівщину. Тут продовжують діяти графіки погодинного відключення світла. Енергетики працюють над тим, щоб зменшити обмеження. Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи, аби якнайшвидше повернути електропостачання”.

Цієї ночі Україна знову стала об’єктом російської комбінованої атаки. Було випущено понад 50 ракет і близько 500 ударних дронів. Удари зазнали Львівська, Івано-Франківська, Запорізька, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Одеська та Кіровоградська області.

Відомо, що під час атаки постраждали близько 10 людей, на жаль, п’ятеро з них загинули. Російські війська знову завдали ударів по критичній інфраструктурі, яка забезпечує нормальне життя громадян.

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що “потрібно більше захисту, швидша реалізація всіх оборонних домовленостей, особливо щодо ППО, щоб позбавити сенсу цей повітряний терор”.