Старт будівництва ТРЦ у Львові
У Львові розпочалося будівництво торговельно-розважального центру Kvartal City, відкриття якого заплановане на четвертий квартал 2027 року. ТРЦ буде розташований на північно-західній околиці міста, поруч із міжнародною трасою М10, що з’єднує Львів з польським кордоном. Загальна площа комплексу складе близько 50 000 квадратних метрів, з орендною площею 20 000 квадратних метрів. Будівля матиме три поверхи, а також паркінг на 523 автомобіля.
Про це розповідає UBB
Плани щодо наповнення ТРЦ
У новому ТРЦ передбачено відкриття супермаркету, магазинів техніки та одягу, аптек, пошти, банків, закладів харчування, кінотеатру, дитячих зон та інших сервісів. Очікується, що у Kvartal City працюватимуть близько 75 магазинів, а також ресторани і фуд-корти на площі понад 2 000 квадратних метрів.
На цей момент вже обрано якірного супермаркета, а переговори з іншими великими орендарями тривають. Крім того, у Мукачеві (Закарпаття) планується зведення нового багатофункціонального комплексу з апартаментами, басейном, магазинами, ресторанами та літніми майданчиками.
Новий ТРЦ стане частиною житлового комплексу Residence City, який реалізує львівська компанія Intel Development Group.