Атака безпілотників на Бєлгородську область: постраждалі та руйнування

Голова Бєлгородської області РФ заявив про пожежі й постраждалих внаслідок атаки безпілотників

Бєлгородська область росії стала об’єктом атаки безпілотників, про що повідомив губернатор В’ячеслав Гладков увечері 17 листопада. За його словами, внаслідок обстрілу постраждала покрівля комерційного об’єкта в місті Короча, де, згідно з інформацією російських медіа, загорівся торговий центр. У результаті удару також були вибиті вікна в багатоквартирному будинку, а Короча та два сусідні села залишилися без електроенергії.

Про це розповідає UBB

Гладков повідомив про двох постраждалих внаслідок атаки. Один з чоловіків, за його словами, був госпіталізований у важкому стані, а інший – співробітник Міністерства з надзвичайних ситуацій, який постраждав під час гасіння пожежі. Губернатор додав, що вогонь знищив три комерційні об’єкти.

Міністерство оборони росії стверджує, що протягом вечора було збито 18 українських дронів, з яких 10 – над Бєлгородською областю.

Редакція Радіо Свобода не має можливості незалежно перевірити ці заяви, і українське командування наразі не коментує ситуацію.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну російські регіони та окуповані території постійно зазнають обстрілів і атак безпілотників. Українська сторона підкреслює, що проводить заходи для ослаблення тилових баз армії росії, з метою зниження її наступального потенціалу.