На фронті зафіксовано понад 100 боєзіткнень за добу — Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ повідомляє про понад 100 боєзіткнень на фронті протягом дня

Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні повідомив, що протягом доби на лінії фронту сталося 107 бойових зіткнень. Українські сили оборони концентрують зусилля на зриві планів російської федерації щодо подальшого наступу та виснаженні бойового потенціалу противника.

Про це розповідає UBB

Найгарячіші напрямки та інтенсивність атак

На Харківському напрямку триває дві з трьох сутичок, а на Куп’янському — одне з семи бойових зіткнень. Особливо напружена ситуація спостерігається на Лиманському напрямку, де російські війська здійснили 19 штурмів позицій ЗСУ. Активні бойові дії також фіксуються на Сіверському, Краматорському та Торецькому напрямках.

На Покровському напрямку, який залишається однією з найбільш напружених ділянок фронту на Донеччині, ворог здійснив 47 штурмових і наступальних дій за день. Російські окупанти діяли біля населених пунктів Попів Яр, Миролюбівка, Малинівка, Лисівка, Удачне, Новосергіївка, Новомиколаївка та Андріївка. Бойові дії не припиняються у трьох локаціях цього району.

«На Покровському напрямку впродовж дня ворог здійснив 47 штурмових та наступальних дій. Активність російських окупантів спостерігалася в районах населених пунктів Попів Яр, Миролюбівка, Малинівка, Лисівка, Удачне, Новосергіївка, Новомиколаївка та Андріївка. Бої не вщухають до цього часу у трьох локаціях», – йдеться в зведенні.

Аналіз ситуації на південних та східних рубежах

На Новопавлівському напрямку російська армія атакувала 14 разів, наразі триває ще один бій. Українські захисники успішно відбили дві спроби наступу на Оріхівському напрямку. Крім того, на Курському напрямку зафіксовано 16 атак з боку російських військ; три бої досі тривають.

За інформацією, отриманою раніше, росія посилила наступальні дії на Донбасі, намагаючись оточити Костянтинівку — стратегічно важливий залізничний вузол і опорний пункт української оборони. Ворог тисне на українські позиції з боку Часового Яру, Торецька і Покровська, прагнучи розширити фронт та дестабілізувати оборону фланговими маневрами.

Покровський напрямок залишається найбільш гарячою точкою зіткнень, де протягом останнього року фіксується найбільша кількість бойових контактів.