Національна поліція Іспанії повідомила про затримання підозрюваного у вбивстві Андрія Портнова, ексзаступника голови адміністрації президента Віктора Януковича, в Німеччині.
Про це розповідає UBB
Згідно з інформацією пресслужби поліції, іспанські агенти разом з групою спецоперацій Федерального управління кримінальної поліції Німеччини здійснили арешт у Хайнсберзі.
Попередні дані розслідування свідчать, що затриманий є особою, яка здійснила постріли біля школи в Посуело-де-Аларкон, що під Мадридом.
Іспанські правоохоронці повідомили, що для затриманого було видано Європейський ордер на арешт, а також Європейський ордер на розслідування для обшуку його місця проживання.
Ексзаступника голови адміністрації експрезидента Віктора Януковича Андрія Портнова застрелили в Іспанії 21 травня 2025 року.
Варто зазначити, що з грудня 2021 року Андрій Портнов, який обіймав посади радника та заступника голови адміністрації Януковича, підпадав під санкції США через свій вплив на суди в Україні.
З 27 серпня до 5 жовтня 2018 року він також керував проросійським телеканалом NewsOne. Дослідження проєкту UkraineWorld від Internews Ukraine у 2020 році виявило, що Портнов активно намагався дискредитувати українську Революцію Гідності та просувати антизахідні програми, залучаючи до цього інтернет-ботів.
За інформацією журналістів програми «Схеми», Андрій Портнов виїхав з України 3 червня 2022 року.