Уранці російські війська здійснили артилерійський обстріл Костянтинівки, внаслідок якого загинула одна людина, а ще одна отримала поранення. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Сергій Горбунов.
Про це розповідає UBB
За інформацією Горбунова, атака відбулася в період з 04:30 до 05:30, коли ворог здійснив два влучання по території міста. Загибла особа отримала травми, несумісні з життям, за місцем проживання. Також відзначено, що одна людина була поранена.
Крім того, в результаті обстрілу пошкоджені два фасади приватних будинків.
Ввечері 18 червня російські сили атакували Костянтинівку також за допомогою ударних FPV-дронів та ствольної артилерії, внаслідок чого було пошкоджено три фасади приватних будинків та лінії електромережі.
Регулярні атаки російських військових на українські регіони тривають, використовуючи різні види озброєння, такі як ударні безпілотники, ракети, КАБи і РСЗВ.
Керівництво росії заперечує, що військові завдають цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, однак українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці дії як воєнні злочини, зазначаючи, що вони мають цілеспрямований характер.