Обстріли російської армії призвели до поранення жительки Нікопольщини

через російські обстріли постраждала жителька Нікопольського району

Протягом дня 24 червня російська армія здійснила серію атак на Нікопольський район, про що повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Про це розповідає UBB

Обстріли торкнулися не лише райцентру, а й Марганецької, Мирівської, Червоногригорівської та Покровської громад. Внаслідок атак постраждала 74-річна жінка, яка отримала травми та буде лікуватися амбулаторно.

За словами Лисака, в результаті обстрілів пошкоджено інфраструктуру, адміністративні будівлі, багатоповерхівки, приватні будинки, три господарські споруди, автомобілі та газогін. Також зафіксовано загоряння кафе та поля з пшеницею.

Обстріли в інших громадах

Крім того, російські військові вдарили по Великомихайлівській громаді Синельниківського району, де понівечена лінія електропередач. Лисак також повідомив про понад 200 постраждалих у Дніпрі.

Ситуація з обстрілами

Російські військові регулярно атакують українські регіони за допомогою різних видів озброєння, включаючи ударні безпілотники, ракети, КАБи та РСЗВ.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Водночас українська влада та міжнародні організації вважають ці удари воєнними злочинами російської федерації, підкреслюючи їх цілеспрямований характер.