Нові оголошення про закупівлі
Посол Сполучених Штатів при НАТО Метью Вітакер повідомив, що США сподіваються на оголошення нових закупівель американської зброї для України в рамках ініціативи PURL. Ці оголошення мають відбутися під час зустрічі міністрів оборони НАТО, яка запланована на 12 лютого в Брюсселі.
Про це розповідає UBB
“Приблизно за шість місяців з моменту запуску ініціативи союзники зобов’язалися закупити американську зброю на суму понад $4,5 млрд для задоволення нагальних потреб України на полі бою. Ми очікуємо нових оголошень під час міністерської зустрічі”
Вітакер також зазначив, що наразі 21 союзник по НАТО та два партнери відкрито висловили свою підтримку Україні. “Через PURL союзники перебирають на себе фінансову відповідальність за довгострокову допомогу Європи Україні у сфері безпеки,” – підкреслив він.
Активні покупці та підтримка
Серед найбільш активних покупців американської зброї для України через PURL Вітакер назвав Німеччину, Нідерланди та Норвегію. Він наголосив на важливості цієї ініціативи, зазначивши, що PURL зміцнює оборону України, одночасно сприяючи мирним зусиллям, тиснучи на росію для того, щоб змусити Москву сісти за стіл переговорів.