Президент Фінляндії Александр Стубб анонсував, що цього тижня він передасть послання, отримане під час його нещодавнього візиту до Києва, президенту США Дональду Трампу. Цю інформацію повідомив уряд Фінляндії.
Про це розповідає UBB
Стубб запланував візит до Вашингтона на 9-10 жовтня, де він зустрінеться з Трампом для обговорення двосторонніх відносин та ситуації, що склалася внаслідок війни росії проти України.
Під час свого візиту до Києва в вересні, президент Фінляндії провів переговори з Володимиром Зеленським, обговорюючи питання європейської безпеки, інтеграції та тиску на росію, а також кроки, які можуть призвести до стабільного миру.
Фінляндія активно підтримує Україну, а Александр Стубб відіграє ключову роль у переговорах між лідерами країн Європейського Союзу та президентом США щодо мирного вирішення конфлікту та посилення підтримки України.