Трамп: Нові санкції проти Росії поки не на часі

Трамп вважає, що вдалий час для нових санкцій проти Росії ще не настав.

Адміністрація США розглядає можливість введення нових санкцій проти росії, зокрема підвищення тарифів на російську нафту, газ і експортні товари, щоб зменшити економічний вплив Москви. Проте президент Дональд Трамп вважає, що запровадження нових обмежень наразі не є доцільним.

Про це розповідає UBB

Цю думку він висловив на фоні заяви лідера більшості в Сенаті США Джона Туна, який повідомив про готовність підтримати законопроект, що міститиме нові торговельні та фінансові обмеження щодо росії. Тун зазначив, що сенатори “обговорюють час і дату” розгляду законопроекту, який передбачає запровадження тарифів на країни, що імпортують російські енергоносії, а також вторинні санкції проти іноземних компаній, які підтримують російське енергетичне виробництво. “Законопроект готовий… Думаю, час рухатися вперед”, – підкреслив Тун.

Політик також повідомив, що розгляд законопроекту Грема-Блюменталя може відбутися протягом наступних 30 днів. Республіканці сподіваються на офіційне схвалення документа президентом Трампом. Він, в свою чергу, планує обговорити можливі санкції проти росії з республіканськими лідерами в Конгресі США. “Я поговорю з ними трохи пізніше, і ми ухвалимо правильне рішення. Я не проти нічого. Я просто кажу, що, можливо, зараз не ідеальний час”, – зазначив Трамп.