ЗСУ відбили 36 штурмів росії на Покровському напрямку за добу

ЗСУ відбили 36 російських штурмів на Покровському напрямку за добу – командування

Українські збройні сили продовжують протидіяти спробам російської армії підвищити свої позиції та просунутися вглиб території України. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Про це розповідає UBB

За інформацією командування, протягом попередньої доби зафіксовано 181 бойове зіткнення.

Російські війська здійснили п’ять штурмів позицій ЗСУ на Південно-Слобожанському напрямку. Активні бойові дії тривали також на Куп’янському, Лиманському, Слов’янському та Краматорському напрямках. На Костянтинівському напрямку противник атакував 35 разів у напрямку населених пунктів Костянтинівка, Іванопілля, Іллінівка, Степанівка, Новопавлівка, а також у районах Плещіївки, Русин Яра, Яблунівки, Софіївки.

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 36 штурмів ворога в районах населених пунктів Никанорівка, Мирноград, Родинське, Покровськ, Гришине, Котлине, Удачне, Муравка, Новомиколаївка та в бік Кучерів Яра, Білицького, Нового Шахового, Новопідгороднього, Новопавлівки, – йдеться у зведенні штабу.

Командування також зафіксувало чотири російських атаки на Олександрівському напрямку, в бік Олександрограда, Вербового та Калинівського.

На Гуляйпільському напрямку армія рф здійснила 21 атак у напрямку Варварівки, Староукраїнки, Оленокостянтинівки, Зеленого, Залізничного та в районі Мирного.

Сили оборони успішно відбили одну атаку ворога поблизу Антонівського мосту на Придніпровському напрямку.

За даними штабу, на Оріхівському напрямку активних наступальних дій росії не зафіксовано.

Командир 5-ї окремої важкої механізованої бригади Руслан Габінет, у інтерв’ю Радіо Свобода, зазначив, що підрозділи Сил оборони продовжують контролювати окремі ділянки Покровська і Мирнограда на Донеччині.

Військові експерти відзначають посилення бойових дій на фронті російсько-української війни, зокрема через покращення погодних умов, і очікують збільшення російських наземних операцій наприкінці березня.