Команда World Liberty Financial спростувала чутки про новий мемкоїн Трампа

Команда World Liberty Financial розвінчала чутки про новий мемкоїн Трампа

Команда платформи World Liberty Financial (WLFI) офіційно спростувала поширені чутки про те, що колишній президент США Дональд Трамп планує запустити новий криптоактив. У своєму повідомленні майданчик наголосив, що WLFI є єдиним DeFi-проектом, який має безпосередній зв’язок із сім’єю політика.

Про це розповідає UBB

“Нас ніколи не було в планах запускати новий мемкоїн TRUTH або будь-який інший токен, пов’язаний з Трампом,”

— йдеться в офіційній заяві.

Чутки про можливий запуск мемкоїна Трампа

Інформація про можливий запуск нової криптовалюти Трампа з’явилася ще деякий час тому. 11 травня, після публікації колишнього президента із словами “Моя наступна ПРАВДА (TRUTH) буде однією з найважливіших з усіх, що я публікував раніше”, в мережі почали ширитися припущення про запуск мемкоїна з назвою TRUTH. Це слово було написане великими літерами, що підживлювало домисли про новий токен із відповідним тикером.

Згодом у каналі Incrypted з’явилася інформація про мемкоїн TRUTH, що спричинило ще більший інтерес та поширення чуток. Однак, згодом засновник проєкту Crypto Banter Райн Нойнер заявив, що запуск мемкоїна з такою назвою відбудеться у найближчі 72 години, що викликало хвилю занепокоєння серед користувачів.

Команда Truth Social, платформи, пов’язаної з Трампом, також заперечила будь-який намір випуску нового токена та закликала користувачів бути обережними. “Жодного мемкоїна TRUTH у планах немає,” — підкреслили розробники.

Факти щодо офіційних криптоактивів Трампа

Офіційним мемкоїном колишнього президента є токен TRUMP, а його дружини — MELANIA. Обидва ці активи були запущені у січні 2025 року і активно функціонують у криптовалютній сферах. Водночас, поширювалися чутки про інший токен під назвою “Restore The Republlic” (RTR), але вони виявилися неправдивими.

За словами експертів, WLFI залишається єдиним офіційним проектом, що має безпосередній зв’язок із сім’єю Трампа у криптомірі. Всі інші активи або повідомлення про нові токени — це шахрайські схеми, які розповсюджують недостовірну інформацію для наживи.

Таким чином, в умовах активного поширення фейкових новин, важливо перевіряти офіційні джерела та бути обережними при взаємодії з криптовалютними проєктами, що претендують на зв’язок із відомими політиками чи публічними особами.