Костянтинівка під обстрілом: російські атаки призвели до руйнувань і припинення газопостачання

російські війська обстріляли Костянтинівку, припинене газопостачання

Російські військові завдали серії обстрілів по Костянтинівці, про що повідомив голова міської військової адміністрації Сергій Горбунов 22 серпня. Внаслідок тривалих атак, які тривали кілька годин, було завдано значних руйнувань цивільної інфраструктури.

Про це розповідає UBB

Горбунов уточнив, що «внаслідок ударів зафіксовано пошкодження приватних і багатоквартирних житлових будинків, магазину, будівлі «Укрпошти» та газопроводу. Окупанти застосовували ударні FPV-дрони та авіабомби типу ФАБ-250».

За інформацією міської влади, внаслідок обстрілу один цивільний отримав поранення. Голова адміністрації відзначив, що такі дії є свідченням «триваючого терору мирного населення та систематичних ударів по цивільних об’єктах, що є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права».

Крім того, Горбунов закликав жителів громади евакуюватися. Він також повідомив, що внаслідок російського обстрілу була пошкоджена газорозподільна станція, що належить «Оператору газотранспортних систем України». Через численні пошкодження не вдалося утримати робочий тиск в системі газопостачання Костянтинівки, що призвело до зупинки розподілу газу споживачам міста.

«З урахуванням безпекової ситуації у місті та відсутністю гарантій безпеки для працівників, подальші роботи з відновлення газопостачання у Костянтинівці неможливі», – зазначив Горбунов.

Нагадаємо, що 20 серпня російські війська також атакували ринок у Костянтинівці, внаслідок чого щонайменше три людини загинули, ще четверо отримали поранення.

Російські військові продовжують атаки на українські регіони, використовуючи різноманітні види озброєння, такі як ударні БпЛА, ракети та РСЗВ. Керівництво росії заперечує скоєння цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, водночас українська влада та міжнародні організації класифікують ці дії як воєнні злочини.