Внаслідок обстрілу російськими військами Дергачів, що на Харківщині, один цивільний отримав поранення. Про це повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов 8 жовтня.
Про це розповідає UBB
За попередніми даними, армія рф завдала ударів з реактивної системи залпового вогню. Влучання зафіксовано в дах приватного будинку, а також на території домоволодіння, внаслідок чого постраждав автомобіль.
«Відомо про одного постраждалого – 72-річний чоловік зазнав поранення ніг, йому надають усю необхідну медичну допомогу».
Напередодні, згідно з інформацією голови Харківської області, під російськими ударами опинилися дев’ять населених пунктів регіону. Зокрема, в селі Новоосинове Курилівської громади постраждав 55-річний чоловік, а також внаслідок вибуху невідомого предмета в селі Вербівка Балаклійської громади постраждав 47-річний чоловік.
Російські військові постійно атакують українські регіони, використовуючи різні види озброєнь, такі як ударні БпЛА, ракети, КАБи та РСЗВ.
Керівництво росії заперечує нанесення цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, стверджуючи, що не завдає шкоди цивільному населенню, лікарням, школам, дитячим садочкам, об’єктам енергетики та водозабезпечення.
Проте українська влада та міжнародні організації вважають ці удари воєнними злочинами російської федерації, наголошуючи на їх цілеспрямованому характері.