Пасажири приміського поїзда Сянки-Ужгород висловлюють невдоволення щодо умов під час поїздки. Цей потяг щодня обслуговує людей, які працюють в Ужгороді.
Про це розповідає UBB
Відомий український журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі зазначив, що у вагонах поїзда №6541/6542 сполученням Сянки-Ужгород спостерігається критична ситуація: сніг проникає всередину, а система опалення не функціонує. Дорога в одну сторону займає понад три години.
“Проблема не нова, але зараз, після публікацій у соцмережах, історія набирає розголосу. Люди чекають реакції Львівської ‘Укрзалізниці’,” – написав Глагола.
За його словами, з маршруту вже зняли три додаткові рейси, залишився лише один поїзд вранці та ввечері, а опалення було увімкнено лише після скандалу.