Помер український композитор Ігор Поклад у віці 84 років

Помер композитор Ігор Поклад

Ігор Поклад, видатний український композитор та Герой України, помер у віці 84 років. Про цю сумну новину 9 липня повідомила його дружина, Світлана Поклад.

Про це розповідає UBB

«От і все. Любила, люблю і любитиму завжди. Помоліться за Ігоря Дмитровича, будь ласка, за його безсмертну душу»

– написала вона у соціальній мережі Facebook.

Ігор Поклад був лауреатом Шевченківської премії (1986) та народним артистом України (1997). Серед його найвідоміших композицій – «Два крила», «Чарівна скрипка», «Кохана», «Дикі гуси» та багато інших.

У 2022 році він разом із дружиною пережив російську окупацію селища Ворзель під Києвом. Костянтин Гудаускас, який згодом став героєм художнього фільму «Буча», допоміг їм евакуюватися. Після порятунку Поклад разом із Гудаускасом заснував міжнародний гуманітарний фонд Bucha Help, метою якого є надання допомоги потерпілим від війни.