В рамках репатріаційних заходів до України повернули тіла тисячі загиблих військових, про що повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими станом на 19 серпня.
Про це розповідає UBB
За інформацією штабу, під час репатріації було повернуто 1000 тіл, серед яких п’ять належать українським військовослужбовцям, які загинули в полоні. Як зазначили представники штабу, ці військові були у списках «тяжкопоранених і важкохворих» полонених, що підлягали обміну відповідно до домовленостей, досягнутих під час другого раунду перемовин у Стамбулі.
«Російська сторона продовжує затягувати час та не виконує взяті на себе зобов’язання. Україна наполягає на невідкладному звільненні усіх важкохворих і тяжкопоранених бранців та бореться за повернення усіх українських громадян».
Серед репатрійованих тіл також є загиблі, які боролися на Донецькому, Запорізькому, Луганському та Курському напрямках. Відомство повідомляє, що найближчим часом слідчі спільно з експертами МВС проведуть необхідні експертизи та ідентифікацію повернених тіл.
Нагадаємо, що 16 червня відбувся завершальний етап репатріаційних заходів, у рамках яких Україна отримала загалом 6057 тіл.