У ніч на 17 лютого українські військові вразили російський багатофункціональний вертоліт Ка-27 поблизу села Камишли в окупованому Криму. Це підтвердив Генеральний штаб Збройних Сил України у своєму телеграм-каналі, зазначивши, що влучання було зафіксовано.
Про це розповідає UBB
Окрім того, 16 лютого Сили оборони України успішно знищили три російські пункти управління безпілотних літальних апаратів у різних регіонах: поблизу Гуляйполя в Запорізькій області, в районі Анатоліївки в Курській області та неподалік населеного пункту Затишшя в Запорізькому регіоні.
В Генштабі зазначають, що інформація про втрати противника та остаточні масштаби пошкоджень наразі уточнюються. Російська сторона поки що не коментує ці події.
Згідно з останніми даними, з початку повномасштабного вторгнення росія втратила 347 вертольотів у війні проти України. Окуповані території та російські регіони продовжують зазнавати атак з боку українських військових, які намагаються знизити наступальні спроможності агресора.
Сили оборони України продовжують завдавати вогневого ураження по військових об’єктах російських військ на тимчасово окупованих територіях України та в самій росії.